Najstaršia bratislavská záhradná reštaurácia

 

Malá piváreň s reštauráciou v príjemnom tichom prostredí a veľkou záhradou, s posedením pod veľkými gaštanmi. Vraj sem chodili aj štúrovci ...

Ako stvorené na návštevu, napr. popri víkendovej prechádzke v Horskom parku alebo po návšteve bratislavskej Kalvárie či Slavína, zástavka na občerstvenie pre cyklistov, .... Je iba na skok od železničnej stanice, prístup pešo je hlavne cez Hlbokú ulicu, trochu do kopca, ale oplatí sa. Pre pohodlnejších je priamy spoj z Hodžovho námestia, autobus č. 147, zástavka Havlíčkova.

https://imhd.zoznam.sk/ba/cestovny-poriadok/linka/147.html

 

Vnútrajšok zrekonštruovaného objektu zdobí veľký krb, ktorý oceníte hlavne v zime. K dispozícii je stolný futbal, šipky, ihrisko pre malé deti.  Možnosť organizácie rodinných osláv, stretnutí, firemných akcií, ....

Našou hlavnou prioritou je Vaša spokojnosť. V spojení s príjemnou atmosférou reštaurácie a priaznivými cenami veríme, že sa k nám budete radi vracať.

V rámci objektu je okrem reštauračnej časti k dispozícii aj cukráreň s výbornou kávou Pellini, zákuskami, zmrzlinou a malou predajňou lahôdok, kde si môžete dať aj napr. raňajky. V rámci cukrárenských výrobkov vyrábame aj torty na objednávku podľa vašej predstavy. Niektoré si môžete pozrieť v našej ponuke Torty.

 

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

Kontakt

Krčma FUNUS

koricina@centrum.sk

Prokopa Veľkého 1
Bratislava
811 04

02 / 5479 3567
0903 907 327

Vyhľadávanie

© 2013 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode